Firma EUROLIS powstała stosunkowo nie dawno. Motywacją do rozpoczęcia działalności była chęć przełamania stereotypów i całkiem nowego podejścia do klienta. Większość firm na naszym rynku traktuje siebie jako dyktujących warunki a nie Klientów. U nas Klient i jego satysfakcja są ważniejsze niż korzyści finansowe. Nie ważne gdzie, nie ważne kiedy i nie ważne o której godzinie – my zawsze dostosowujemy się do życzeń Klienta.

Działamy na profesjonalnym sprzęcie firmy KARCHER, NUMATIC i LAVOR – co w połączeniu z użyciem najlepszej chemii dostępnej na rynku daje niesamowite efekty pracy. Posiadamy certyfikaty i szkolenia teoretyczno – praktyczne, dzięki którym potrafimy efektywnie wykorzystać narzędzia pracy.

Gwarantujemy wysoką jakość usług, przystępne ceny oraz korzystne terminy realizacji zamówień. Czekamy na Państwa zapytania. Chętnie służymy fachową pomocą. Obiecujemy że każdy Klient będzie potraktowany indywidualnie a nie jak „jeden z wielu”.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami ponieważ dla każdego Klienta są przygotowane liczne promocje i upominki.

Z pozdrowieniami

EUROLIS
Profesjonalne Usługi
Czystościowo – Porządkowe
Piotr Lis